Apie mus

Home / Apie mus

 

Ilgametė mūsų patirtis paminklų gamybos bei akmens apdirbimo srityje leidžia suteikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams. Mūsų akmens apdirbimo amato tradicijos senos, nes tai šeimos verslas. Paminklus kūrė, gamino, statė mūsų senelis ir tėvas. Jų patirtis perduota ir mums - vaikams bei sūnėnams.

Svarstote, kaip ir nuo ko pradėti artimųjų kapaviečių tvarkymą? Tiesiog išsirinkite tinkantį ir patinkantį paminklą, o visą kitą  patikėkite mums .

Klientams siūlome plačią gaminių įvairovę. Projektuojame ir gaminame paminklus iš kokybiško lietuviško, suomiško, švediško granito bei Karelijos ir kitokio akmens. Konsultuojame pasirenkant akmenis, padedame išsirinkti tai, kas atitinka Jūsų poreikius. Pasirinkimas net iš 230 pavyzdžių.

Jūs liksite patenkinti pagamintu paminklu, kapavietės tvarkymu: išklotomis trinkelėmis, išlietais pamatais ar kapo uždengimu plokštėmis bei skalda. Platus skaldos pasirinkimas - net iš 30-ties rūšių. Tikime, kad Jūsų pageidavimai ir mūsų patirtis leis pasiekti puikių bendradarbiavimo rezultatų. Darbai atliekami visoje Lietuvoje.

Apžiūrėję mūsų galeriją, paskambinkite telefonu +370 616 32399 ir galėsime suteikti informaciją bei padėti apsispręsti, kaip gražiai ir nebrangiai įrengti Jūsų artimo žmogaus kapavietę.